0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

DrFix Kremi

Ürün Fiyatı: 54 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak varis olan bölgeye sürülmek suretiyle kullanılır. unisex kullanıma uygun Dr Fix Krem. Her bir kutusu 150 ml dir ve gündelik kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Dr Fix Krem in içeriğindeki bileşenler, kullanım şekli, ithalatçı ya da ürüne göre imalatçı firma bilgileri, son kullanım tarihi ve bunun gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinden detaylı bir şekilde yer almaktadır.NASIL KULLANILIR?

Dr Fix Krem, günde sadece 2 kere, tercihen sabah ve akşam soğuk su ile yapılan kompleks sonrasında ilgili bölgeye iyice yedirmek suretiyle uygulanır. Uygulamanın ardından bacaklarını yukarı doğru uzatarak havaya kaldırın ve sizi rahatsız etmeyecek bir materyal ile (örneğin yastık) bacaklarını sabitleyip 10 dk kadar bu şekilde beklemenizi öneririz.. Günde 30 dk aralıksız yürümeyide ihmal etmeyin.

Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak bir pozisyonda ağzı kapalı şekilde saklayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza etmenizi öneririz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride hafifi kızarıklık (v.b.) yan etkiler yapabilir. Bu gibi bir durumda Dr Fix Kremi ni kullanımını bırakmanızı ve ilgili bölgeyi bol soğuk su ile duruladıktan sonra bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Sadece harici kullanım içindir. Dr. Fix Planta Krem kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

Alerjen Testi: Yan etki yapıp yapmayacağını test etmek için eğer isterseniz çok çok az bir miktar dr fix kremi el bilek içinize sürüp 10 dk kadar bekleyin. Eğer sizin bireysel olarak bir alerjiniz var ise (içindeki bileşenlerden harhangi birine) kullanmayın.

SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.