0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Power King Damla

Ürün Fiyatı: 49 TL

Sadece hanımların kullanımına uygun Power King Damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece hanımlar için uygun olarak üretilen King Power Damla, 25 ml lik şişelerde paketlenmiş ve potansiyel kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Karışımın içeriğinde birçok farklı  bileşen yer almaktadır.

İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünee göre ithalatçı firma bilgileri, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri vb. gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Sadece hanımlar için uygun olarak üretilen Power King Damlası ndan ihtiyaç halinde asitsiz ve alkolsüz içeceklere (eğer tadını beğenmediyseniz) 4-5 damla arası bir bardak içeceğe damlatıp tüketiniz.

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı (kutu üzerinde yazıldığı gibi) alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / uzmandan yardım almanızı öneririz. Düzenli ilaç kullanması gereken kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmalarını öneririz. Powerking Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amaçlarla kullanılmamalıdır. Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danıştıktan sonra onay aldıkları taktirde kullanmalarını Önemle tavsiye ederiz.


SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.