0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Star Bust Krem - 50 ml.

Ürün Fiyatı: 79 TL

Sadece hanımlara özel 50 ml krem Star Bust

ÜRÜN İÇERİĞİ

Sadece hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Star Bust krem, 50 ml lik ambalajlarda paketlenmiş ve siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kremin yapısında birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçerisinde yer alan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri gibi kullanıcının kullanırken ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz.NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanım için uygun olarak imal edilen ve düzenli kullanımı önerilen Star Bust Krem, günde 1 defa temiz ve kuru cilde uygulayın. Uygulama yapmadan önce ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Starbust krem den ince bir tabaka halinde sürün ve masaj yaparak cilde iyice yedirin. Sonrasında en az bir saat ilgili bölgeyi silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda, direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da farklı bir yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanımı bırakıp uygulama yaptığınız bölgeyi bol soğuk su ile durulayın. Sonrasında bir uzmandan/hekimden yardım alınız. Cildinizin starbust kreme karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanıma başlamadan önce el bileğinizin içine az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer bir yan etki (kaşıntı, kızarıklk vb.) farkederseniz kullanmayın. Sadece harici kullanıma uygundur. İçilmez, yenilmez ya da yutulmaz. Göz ya da açık yaralarla temasından sakının. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın ve temizleyin. Star Bust Krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi gibi amacı ile Kullanılmamalıdır.  Kozmetik ürünüdür.SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.