0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Vagi Firming Jel

Ürün Fiyatı: 59 TL

Sadece hanımların kullanımına uygun jel Vagifirming

ÜRÜN İÇERİĞİ

Ucuz fiyat ve maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen www.sarimor.com internet sitesi üzerinden güvenle Vagifirming Jel / Krem sipariş verebilirsiniz.

Vagifirming jel; içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen barındıran jel/krem formunda bir üründür. İçeriğinde yer alan bu bileşenlerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, imalatçı firma bilgileri, üretim ve son tüketim tarihleri gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutuları üzerlerini dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.


NASIL KULLANILIR?

Gündelik kullanım için uygun olarak üretilen ve düzenli kullanımı tavsiye edilen Vagifirming jeli, günde 1 defa temiz ve kuru cilde uygulayın. Uygulama öncesinde ilgili bölgenin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Vagi firming jeli ince bir tabaka halinde sürün ve masaj yaparak cilde iyice yedirin. Sonrasında en az bir saat ilgili bölgeyi silmeyin, yıkamayın ya da temizlemeyin.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak direk güneş ışığından uzak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da farklı bir yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda kullanımı bırakın ve uygulama yaptığınız bölgeyi bol soğuk su ile iyice yıkayın. Sonrasında bir doktordan/uzmandan yardım alınız. Cildinizin vagi firming kreme karşı alerjik olup olmadığını test etmek için, kullanmaya başlamadan önce el bileğinizin iç kısmına çok az bir miktar sürün ve bekleyin. Eğer bir yan etki (kaşıntı, kızarıklk vb.) hissederseniz kullanmayın. Sadece harici kullanım için uygundur. İçilmez, yenilmez ya da yutulmaz. Gözle ve açık yaralarla temasından sakının. Yanlışlıkla bile olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile yıkayın ve temizleyin. Vagi Firming Jel kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır.  Kozmetik ürünüdür.SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.