0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Lady Era 30 ml Bayan Damla

Ürün Fiyatı: 149 TL

Sadece kadınların kullanımına uygun 30 ml Lady Era Damla

ÜRÜN İÇERİĞİ

Lady Era Damla, sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilen damlalıklı bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusu 30 ml dir. Sadece ihtiyaç halinde tüketilir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Lady Era Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Lady Era Damla 30 ml dir.NASIL KULLANILIR?

İhtiyaçtan yaklaşık 20-30 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 3-4 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 1-2 damla damlatmakta doğru bir kullanım şeklidir. Ancak alkollü ve asitli içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı (hava almayacak) şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Lady Era Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.sarimor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.