0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Miss Hair Saç Düzleştirici Saç Fırçası

Ürün Fiyatı: 89 TL

Miss Hair Saç Düzleştirici tarak ile saçlarınızı kolayca düz formda bir şekle sokabilirsiniz. Fön makinaları ile uğraşmaya, kuaförlere para saçmaya son!

ÜRÜN İÇERİĞİ

Misshair Saç Düzleştirici Tarak" sipariş verdiğiniz taktirde, size teslim edilecek paket içeriği aynı aşağıda gördüğünüz görseldeki gibidir. Siparişiniz size teslim edildikten sonra kutusunun üzerini iyice incelemenizi tavsiye ederiz.NASIL KULLANILIR?

Seramik Fırçası 10 saniye kadar bir sürede ısınabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede artık saç düzleştirmek için maşaları ısıtmanıza, fön makinaları ile boğuşmaya paydos. Acilen evden çıkmanız gerekiyorsa veya çok önemli bir toplantıya sadece 5 dakikanız varsa Misshair Saç Fırçası size yeter.

LCD ekran - 360 derece dönebilen kablo. - tel twining önler - 100%  yeni kutusunda - malzeme: Sert plastik - renk: Pink / Pembe - ürün: Saç Düzleştirici - stil: Düzleştirici Tarak / Fırça - tasarım: LCD Ekran - özellik: Hızlı Doğrultma Şekillendirici - ürün Boyutu: 27x4.2 cm/10.5x1.6 inç (L x W) - fırça Kafası Boyutu: 13x7.2 cm/5.1x2.8 inç (L x W) - kablo Uzunluğu: 190 cm/74.1 inç - anma Gerilimi: 110-220 V - güç: 28 W - frekans: 11 V 60Hz/220 50Hz - maksimum sıcaklık: 230 Derece - termostat Ayarı Bölümleri: 5 Derece kullanım - Etkisi: Düz Saç


SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.