0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Super Lips, Dudak Dolgunlaştırma Aparatı

Ürün Fiyatı: 39 TL

Son derece pratik bir kullanıma sahip dudak dolgunlaştırıcı Super Lips Dudak

ÜRÜN İÇERİĞİ

Aşağıdaki resimde de görüldüğü şekli ile paket içerisinden toplamda 4 adet farklı boy Super Lips Dudak Dolgunlaştırıcı Aparat Yer almaktadır. Özel dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Ateşle ve sıcakla temastan kaçının!
NASIL KULLANILIR?

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan "Super Lips Dudak Dolgunlaştırıcı" ile yapmanız gereken sadece dudağınıza uygun olan aparatı seçip, dudağınız üzerine hava almayacak şekilde yerleştirip,  nefesinizi içinize çekmek. Bu sayede dudağınızla ürünün içinde vakum yapmış olacaksınız. Hergün 2′ şer dakika ara ile 15 saniye kadar 2 tekrar yapmanız kafidir.

SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.