0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Asis Kremi

Ürün Fiyatı: 69 TL

Asis krem, hem beylerin hem de bayanların kullanımına uygun olarak hazırlanan 50 ml lik akrilik ambalajlarda satışa sunulan bir cilt kremidir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Her bir Asis Krem 50 gramlık akrilik ambalajlarda alıcı adreslerine ulaştırılmaktadır. Parti NO ve SKT (Son Kullanım Tarihi) dış ambalaj üzerinde yer almaktadır.

Asis krem  detayı, imalat yeri ve içeriğindeki bileşenler dış kutu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmıştır. Tüketim öncesi okumanızı tavsiye ederiz. Hijyenik ortamda el değmeden üretilen her bir Asis Krem, siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Tüketmeden önce kutu üzerini detaylı bir şekilde inceleyiniz. Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde, oda sıcaklığında ev ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Asis kremi içerisinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda bir hekimden / doktordan yardım almanızı öneririz. Gözle ya da açık yaralarla temasından kaçının. Sadece harici kullanıma uygundur. Asis krem kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.


NASIL KULLANILIR?

Asis krem i günde 2 kere ilgili bölgeye sürün ve yarım dairesel şekilde ovarak cildinize yedirin.SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.