0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Kupa Çekme Makinesi

Ürün Fiyatı: 39 TL

12 adet kupa başlığını bünyesinde barındıran Acura Kupa Çekme Makinası. 2 yıl boyunca değişim ve tamir garantilidir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Acura 12 li Kupa Çekme Makinası kutusunda 12 adet farklı ebatlarda kupa/bardak ve çekim işini halleden ana mekanizma yer almaktadır.

Kendi Özel Kutusunda kargolanır..  12 adet Parça Kupa Çekme (hacamat) Bardağı  1 Adet Kupa Çekme Pompası(Vakum El Aleti)

Ölçüleri: 1: 2.7 cm  2: 2.7 cm  3: 3 cm  4: 3 cm  5: 4.2 cm  6: 4.2 cm  7: 5 cm  8. 5 cm  9: 5.5 cm  10: 5.5 cm  11: 6.5 cm  12: 6.5 cm

NASIL KULLANILIR?

Kullanmaya başlamadan önce teslim edilen kutu üzerindeki detayları incelemeyi ihmal etmeyiniz.

12' li Kupa Çekme namı diğer Hacamat makinası ile, eski bardaklarla yaılan alkollü pamuk ya da benzeri ekipmanlarla uğraşmanıza gerek yok. Sadece bardağı vakum aparatına takip uygulanacak bölgeye koyun ve vakum tabancası ile uygulayın. İşte bu kadar basit...SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.