0216 405 28 51

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 4 TL))
Onaylama Bilgileri:

Sigara Sarma Makinası

Ürün Fiyatı: 349 TL

Pratik ve basit bir şekilde kendi içeceğiniz tütünü kendiniz hazırlayabilin diye profesyonel tütün dolum makinası.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Tütün Sigara Sarma Makinası pakedi içeriğinde 1 adet ana mekanizma, 1 adet üst kavanoz haznesi, 1 adet kullanı klavuzu, 1 adet temizleme fırçası, 1 adet de elektrik kablosu yer almaktadır.


NASIL KULLANILIR?

Öncelikle, boş prizin bir ucunu tütün sarma makinası dğer ucunu da prize takınız. Sonra, boş kavanoz hazneye yeteri kadar tütün koyun ve arkasındaki açma kapatma tuşunu açık konuma getirin. Sağ tarafındaki kolu yukarı konuma getirip, sol tarafındaki pipet görünümlü kısma boş filtreyi yerleştirin. Sonrasında kolu yukardan aşağı getirin. Sonrasında dolu haldeki izmariti makina size kesip atacak.


SariMor.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.